پرسش کاربران و پاسخ تبسم
توجه! شما می توانید در این بخش پرسش ها و یا مشکلات خود را از طریق فرم ارسال پرسش در این صفحه با پزشکان کلینیک در میان بگذارید و پاسخ مناسب دریافت نمایید.

عامل اصلی کاهش تعادل بعد از سکته مغزی چیست؟

پرسش شما:


سلام آقای دکتر کاظمی ....... هستم امروز .........خدمتتان آمده بودند و توی راه رفتن تعادلش کم شده که فرموده بودید لیست داروهایش را ارسال کنم که در ذیل می فرستم.


صبح:
ginsana
levoxine
citalopram 40
rivastigmine 1.5
ظهر:
citalopram40
levebel
a.s.a
profinil 100
omega H3
شب:
levebel
topiramate 100
Tranqopine (اين جديد هستش)
chlordiazepoxide 5
💠پاسخ تبسم:
سلام
دارویTranqopine میتواند عامل اصلی کاهش تعادل باشد آنرا نصف کرده(فقط یکساعت قبل از خواب مصرف شود)و در صورت ادامه مشکل پس از یک هفته قطع شود.
موفق باشید
دکتر روزبه کاظمی

👥عضویت در کانال کلینیک تبسم


Article Rating

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت